Planujesz remont domu lub mieszkania? Weź kredyt

Planujesz remont domu lub mieszkania? Weź kredyt

planujesz_remont_domu_lub_mieszkania_wez_kredytRemont domu lub mieszkania to spory wydatek finansowy, który trudno jest pokryć wyłącznie z własnych środków. Zdarza się też, że nie dysponujemy tak dużą sumą pieniędzy lub też zbliżamy się do niebezpiecznej granicy wydania wszystkich oszczędności zarezerwowanych na tak zwaną „czarną godzinę”. Rozwiązaniem tej sytuacji jest kredyt na remont domu lub mieszkania.

Banki oferują atrakcyjne oferty dla każdego konsumenta. Wystarczy tylko poszukać najbardziej nam odpowiadających.

Kilka opcji do wyboru przy kredycie na remont

Jeśli planujemy niewielki remont, to możemy zdecydować się na założenie karty kredytowej z limitem do kilku tysięcy złotych. Pozwoli to na pokrycie wszelkich wydatków, związanych z zakupem farby, tapet, niewielkich sprzętów AGD czy RTV. Ponadto, posługując się kartą kredytową, możemy dokonywać zakupów bezgotówkowych w sieciach marketów budowlanych. Możemy także zdecydować się na zwiększenie wysokości debetu na swoim koncie bankowym i uruchomienie dodatkowych środków finansowych.

Kredyt na remont domu i mieszkania – to dobre posunięcie

Zdarza się, iż jesteśmy zmuszeni wziąć większy kredyt na remont. Szczególnie dotyczy to większych inwestycji, jak na przykład odmalowania na nowo pomieszczeń, remontu dachu, wymiany mebli czy podłóg. Wówczas nie wystarczy nam kilka tysięcy złotych, lecz potrzebujemy dużo większego kredytu na remont mieszkania.

Podobnie rzecz się ma z zaciągnięciem kredytu na remont domu. W tym przypadku także nie wystarczy nam karta kredytowa czy debet. Warto skorzystać z opcji kredytu gotówkowego – najbardziej opłacalny jest do 15.000 złotych lub pożyczki hipotecznej. Pierwsze rozwiązanie sprawdzi się, gdy do pierwotnego kosztorysu chcemy doliczyć 10- 15 % nieprzewidzianych wydatków. Pożyczka hipoteczna to już zaangażowanie środków finansowych o dużym kalibrze. Warto ją wziąć, gdy remont naszej nieruchomość wynosi około 50 – 150 tysięcy złotych i więcej. Wówczas mamy szansę uzyskać doskonałe warunki oprocentowania i dogodne, niskie raty miesięczne.

Dodaj komentarz