Najlepsze konta oszczędnościowe dla studentów – top 4

Najlepsze konta oszczędnościowe dla studentów – top 4

pexels-photo-267885Konta oszczędnościowe obecnie są niemal obowiązkiem – jeśli jeszcze nie masz własnego, najwyższy czas to zmienić. Wybór konkretnego nie jest łatwy, a oferty różnych banków wciąż są poszerzane. Pomocne może okazać się nasze zestawienie – zobacz 4 godne uwagi rachunki bankowe dla młodych.

Banki szybko reagują na potrzeby konsumentów – poszerzają swoją ofertę i docierają z nią do różnych grup. Coraz więcej propozycji kierują także do osób młodych, w tym studentów. Kuszącą zaletą jest to, że konta oszczędnościowe są one tańsze od kont tradycyjnych.

Możesz zdecydować się na takie konto jeśli nie ukończyłeś 26. roku życia. Z naszego rankingu dowiesz się, którą ofertę warto wybrać – oto nasz aktualny top 4. Potem sam będziesz wiedział, co jest zgodne z Twoimi potrzebami, a żaden doradca nie zawróci Ci w głowie…

Idea Bank – Konto Idealne

Konto Idealne z oferty Idea Banku przeznaczone jest dla klientów indywidualnych. Jego ogromną zaletą jest brak opłaty za jego prowadzenie i za obsługę karty debetowej. Konto jest więc darmowe i nie musisz spełniać dodatkowych warunków – jak np. comiesięczne zasilanie konta lub transakcje kartą. Za wypłaty z bankomatów na terenie Polski, a także za przelewy internetowe również nie płacisz.

Decydując się na Konto Idealne, możesz otrzymać także darmową kartę debetową MasterCard, którą dokonasz płatności bezgotówkowych (także zbliżeniowo), zlecisz płatność za zakupy internetowe, dokonasz nią również wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie lub terminala w sklepie.

mBank – eKonto m

Konto kierowane do osób w wieku od 13. do 20. roku życia. Oferta jest niezwykle atrakcyjna – bank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku, przelewy internetowe zewnętrzne, posiadanie karty czy też wypłaty gotówki w bankomatach krajowych. Ponadto można upolować promocję i zyskać nieco gotówki za założenie konta w mBanku.

ING Bank Śląski – Konto Direct

Konto internetowe w ofercie ING Banku Śląskiego przeznaczone jest dla osób w wieku od 18. do 26. roku życia. Zyskasz wszystkie zalety konta Direct, a ponadto możesz dostać bezpłatnie zbliżeniową kartę INGoraz K@rtę wirtualną Visa. Jeśli zaś trafisz na promocję, otrzymasz nieco gotówki w ramach zwrotu – obecnie do 140 zł, jeśli założysz konto przez Internet.

Ogromnymi atutami oferty jest brak opłaty za prowadzenie rachunku, za krajowe przelewy oraz wypłaty z bankomatów. Wraz z kontem możesz otrzymać także dostęp do aplikacji Moje ING mobile, otwarte konto oszczędnościowe oraz możliwość wygodnego płacenia poprzez popularnego BLIK-a.

Dodaj komentarz