Nowy samochód na nowy rok – najtaniej w Getin Banku

Nowy samochód na nowy rok – najtaniej w Getin Banku

1345909

Getin Bank znalazł się na pierwszym miejscu styczniowego rankingu najlepszych kredytów samochodowych, rozpoczynając już kolejny rok na pozycji lidera klasyfikacji. W zestawieniu przygotowanym przez analityków portalu Totalmoney.pl, przedstawiono najbardziej atrakcyjne oferty finansowania zakupu nowego oraz używanego auta. Dzięki niskiemu oprocentowaniu Getin Bank zwyciężył w obydwu kategoriach.
Styczniowe wyprzedaże roczników oraz liczne promocje na wybrane modele samochodów zachęcają do zakupu nowego auta. Poszukując najlepszej oferty warto jednak przyjrzeć się nie tylko rabatom poszczególnych marek motoryzacyjnych, ale także dostępnym opcjom finansowania pojazdów. W najnowszym zestawieniu kredytów samochodowych Totalmoney.pl, analitycy portalu porównali oferty kredytów na zakup nowego oraz używanego samochodu o wartości 45 tys. zł przy wkładzie własnym 9 tys. zł. Najlepszą ofertę, a tym samym najniższy koszt kredytu, zaoferował Getin Bank, który został zwycięzcą klasyfikacji.
Przedstawione w rankingu opcje finansowania oraz ich warunki przygotowano w oparciu o założenie, że o kredyt stara się singiel otrzymujący miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2 856 zł netto z tytułu umowy o pracę. Decyduje się on na kredyt z czteroletnim okresem spłaty. Jednocześnie nie ma żadnych innych zobowiązań kredytowych, w tym także karty kredytowej. Dodatkowo, w przypadku zestawienia najlepszych opcji finansowania zakupu auta używanego, autorzy przyjęli, że kupowany samochód został wyprodukowany w 2011 r.
Miejsce Getin Banku w czołówce rankingu najlepszych kredytów samochodowych to przede wszystkim zasługa atrakcyjnych warunków finansowania. Lider klasyfikacji proponuje jednak Klientom nie tylko niskie oprocentowanie, ale także szeroką gamę elastycznych rozwiązań, w tym np. „Gotówkę na samochód”, czyli produkt dla osób, które chcą sfinansować zakup wymarzonego samochodu bez zbędnych formalności
i adnotacji w dowodzie rejestracyjnym.
Pełna oferta kredytów samochodowych Getin Banku jest dostępna na stronie www.getinbank.pl. Więcej informacji oraz pełne wyniku rankingu można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz