Pożyczka online inna niż wszystkie

Pożyczka online inna niż wszystkie

ekspresowy-kredyt-gotowkowyAż do 3000 zł może pożyczyć nowy klient Optimy, decydując się na skorzystanie z nowego produktu – szybkiej pożyczki online z dowozem gotówki do domu. To pierwsza taka propozycja na rynku, a liczba złożonych wniosków cały czas rośnie.

W kwestiach finansowych często jesteśmy tradycjonalistami, jednak nowe technologie kuszą nas swoją funkcjonalnością. Współczesne rozwiązania sprzyjają osobom, które skarżą się na brak czasu. Są też wygodne, a przede wszystkim równie bezpieczne jak dotychczasowe sposoby obsługi (np. wizyta w banku). Pamiętajmy jednak, że pożyczki to wciąż coś, do czego podchodzi się ze szczególną potrzebą bezpieczeństwa.

Dane wyraźnie mówią, że Polacy wciąż wolą bezpośredni kontakt z gotówką od płatności online. Praktycznie 50% rachunków jest opłacanych w pocztowym okienku, a karty płatnicze często są traktowane jak zło konieczne – potrzebne do wypłacenia pieniędzy z bankomatu. Aż 82% wszystkich transakcji finalizowanych zostaje z pomocą gotówki. Liczby wyraźnie pokazują, jak bardzo Polacy przywiązani są do „fizycznych” pieniędzy – te wirtualne to wciąż dystans i niepewność, dlatego nowy produkt Optimy uwzględnia doręczenie pożyczki do rąk własnych.

Innowacyjna pożyczka

Nowa oferta Optimy to połączenie nowoczesności z tradycją. Ta pożyczka jest inna niż dostępne na rynku propozycje online. Okres spłaty jest długi – wynosi aż 12 miesięcy. Dzięki temu miesięczne raty są niskie i nieznacznie obciążają domowy budżet. Aby zaaplikować, wystarczy wypełnić wniosek na stronie https://multioferta.optima.pl/loan/form/step1

W przeciwieństwie do innych ofert dostępnych na rynku klient nie musi przechodzić przez proces rejestracji czy podawać numeru konta bankowego i dokonywać wpłaty w celu potwierdzenia tożsamości. Od złożenia wniosku do decyzji o jej przyznaniu mija nie więcej niż kilkadziesiąt sekund! Po akceptacji oferty, należy już tylko czekać na wizytę kuriera Inpost, który dostarczy zarówno gotówkę, jak i umowę. Nowy model obsługi klientów daje pewność nie tylko szybkiej i wygodnej, ale również bezpiecznej finalizacji procesu sprzedaży. Klient może liczyć na to, że przesyłka będzie u niego jeszcze tego samego dnia, w którym złożył wniosek. Istotne jest również to, że otrzymuje się umowę do ręki i dopiero po jej otrzymaniu, odbiera gotówkę. Bezpieczną i terminową dostawę pożyczki zapewnia Inpost – sprawdzony i rzetelny kurier, z którym Optima nawiązała współpracę.

Dodaj komentarz