Szybka pożyczka – elastyczna oferta dla każdego

Szybka pożyczka – elastyczna oferta dla każdego

pozyczka

Jaka pożyczka jest dobra dla Ciebie? Na pewno taka, którą otrzymasz szybko i bez zbędnych formalności. Ważne są też bezpieczeństwo i zróżnicowana oferta firmy pożyczkowej. Optima finanse dla domu spełnia wszystkie te warunki.

Pieniądze z pożyczki przeznaczane są na rożne cele. Są to zarówno okazjonalne zakupy sprzętu AGD, jak i domowe naprawy czy opłacenie bieżących rachunków. Każdy klient to inne potrzeby. Chcąc wziąć pożyczkę, szuka atrakcyjnej oferty, która uwzględniać będzie jego indywidualną sytuację.

– Nasi klienci są optymistycznie nastawieni do życia i zależy im na szybkim rozwiązywaniu problemów, także tych finansowych. Zastrzyk gotówki w postaci pożyczki jest optymalnym rozwiązaniem, gdy potrzebne jest kilkaset złotych lub większe kwoty. – mówi Karol Sadowski, ekspert z Optima.

Optima dla każdego

Większość firm pożyczkowych posiada w swojej podstawowej ofercie niezróżnicowany produkt, taki sam dla każdego Klienta, bez względu na jego potrzeby. Optima nie jest jednak zwykłą firmą, wyróżnia się różnorodną ofertą, która obejmuje aż trzy rodzaje pożyczek:

Optima Comfort
Optima Direct
Optima Mini

Optima Comfort to wygodna i szybka pożyczka na dowolny cel, którą można otrzymać bez wychodzenia z domu. Deszcz, śnieg czy upał –doradcy Optima przyjadą do klienta i pomogą wybrać najlepszą ofertę. Optima Comfort to praktyczne rozwiązanie, które pozwala pożyczyć mniejsze lub większe kwoty. W zależności od potrzeb, można pożyczyć do 200 do 4000 zł.. W ramach kolejnej pożyczki można wnioskować o kwotę nawet do 10 tys. zł. Raty pożyczki Optima Comfort łatwo spłacić podczas domowych wizyt przedstawiciela.

Optima Direct to propozycja dla posiadaczy udokumentowanego źródła dochodu. W ramach pierwszej pożyczki można otrzymać nawet do 3000 zł na dobry początek, a przy kolejnej do 6000 zł. Pożyczka Optima Direct spłacana jest w 12 równych ratach, które można regulować przelewem.

Dla klientów, którzy chcą pożyczyć małą kwotę (od 200 do 1000 zł) i spłacić ją jednorazowo po trzydziestu dniach, przeznaczona jest Optima Mini. Wystarczy dowód osobisty żeby otrzymać wstępną decyzję pożyczkową..

Potrzebujesz gotówki? Szukasz godnej zaufania i przyjaznej firmy pożyczkowej – skontaktuj się z konsultantem firmy Optima pod numerem telefonu 664 100 664, który odpowie na wszelkie Twoje pytania.

Optima już od 15 lat udziela pożyczek łatwo, szybko i bezpiecznie.

Dodaj komentarz