Umowa z Tebodin Poland Sp. z o.o. i 2 300 pojazdów we flocie Getin Fleet

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0Share on LinkedIn0

jk

Zaledwie półtora roku od rozpoczęcia działalności, liczba pojazdów zarządzanych przez firmę wzrosła do 2300. Spółka podpisała również umowę z kolejnym dużym Klientem – Tebodin Poland Sp. z o.o. Jest to wiodąca firma, która zajmuje się doradztwem projektowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. W ramach kontraktu Getin Fleet będzie odpowiedzialny za wynajem długoterminowy i zarządzanie pojazdami służbowymi Klienta. Tebodin Poland Sp. z o.o. jest kolejnym Klientem korporacyjnym, który zaufał Getin Fleet i powierzył spółce zarządzanie swoją flotą samochodową.
W ciągu ostatnich sześciu miesięcy Getin Fleet niemalże podwoił osiągnięty po pierwszym roku działalności wynik i obecnie zarządza już flotą 2300 pojazdów. Jest to efekt przyjętej i systematycznie realizowanej strategii oraz wysoce wykwalifikowanego zespołu, zbudowanego z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na rynku CFM. Potwierdzają to kolejne podpisywane kontrakty, w tym umowa zawarta z Tebodin Poland Sp. z o.o.
Klient powierzył Getin Fleet pełną obsługę swojej floty, od finansowania, pokrywania wszelkich kosztów serwisowych, likwidacji szkód komunikacyjnych, aż po dostarczenie pracownikom samochodów zastępczych na czas naprawy.
– Rynek CFM w Polsce jest niezwykle konkurencyjny. Mimo to, w dość krótkim czasie udało nam pozyskać wielu znaczących Klientów, dla których staliśmy się zaufanym doradcą. Cieszy nas, że firma Tebodin Poland Sp. z o.o. również dołączyła do tego grona. Nadal jednak dynamicznie się rozwijamy i prowadzimy rozmowy z kolejnymi potencjalnymi kontrahentami. To pokazuje, że przyjęta przez nas strategia oparta na zrozumieniu i dopasowaniu się do potrzeb Klientów oraz długotrwałym partnerstwie przynosi wymierne efekty – mówi Tomasz Ślepowroński, Prezes Getin Fleet S.A.
Z oferty Getin Fleet korzystają zarówno duże korporacje, firmy MSP jak i instytucje sektora publicznego. Spółka oferuje szeroką gamę innowacyjnych i elastycznych rozwiązań, w tym m.in. wynajem długoterminowy samochodów służbowych, optymalne finansowanie oraz zarządzanie flotą pojazdów. Eksperci Getin Fleet to ludzie z bogatą praktyką rynkową w sektorze wynajmu i zarządzania flotą.
Szczegóły oferty Getin Fleet dostępne są na stronie www.getinfleet.pl

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.